Kargoya Ne Zaman Verilir?

Sipariş hazırlanma süreci 1-3 iş günüdür. Daha detaylı bilgi almak için canlı destek kısmına yazabilirsiniz.

Kaç günde teslimat Yapılır?

Kargoya verildikten sonra. Büyük şehir merkezlerine 2 günde diğer şehirlere ve uzak bölgelere mesafeye göre 1-3 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için canlı destek kısmına yazabilirsiniz.

Gönderim kısıtlamaları var mıdır?

Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, bazı kategorilerde özel teslimat kısıtlamaları koymaktadır.

Yurtdışına Teslimat Yapılması Mümkün Mü?

Hayır, yurtdışına teslimat yapılamamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

KKTC’ye teslimat yapılmaktadır.

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ürün İade Detayları

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Gıda ürünleri saklama koşullarına uygun bir şekilde saklamaz iseniz kesinlikle iade alınmayacaktır.

Almış olduğunuz ürününü iade etmek isterseniz teslim tarihinden itibaren İki(2) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından belirlenen politikalar gereği yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Back to Top
Whatsapp Sipariş
Merhabalar👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?